Stok Maliyetlerini İyileştirme

Stok Yönetimi ve Planlama

Envanter durduğu yerde işletmelere para kazandırmıyorsa, ihtiyaç fazlasının depolarda kalması maliyet unsurundan başka bir anlama gelmemektedir. Bu maliyet rekabetinizde, nakit akışınızda problem yaratmakta ve işletme üzerindeki risklerde artışa neden olmaktadır.
 
Bu envanterin minimize edilmesi için, mühendislik desteğimiz, uzmanlarımızın çözüm önerileri ile çözüm ortağı olduğumuz firmaların envanterini ele alıyoruz. Bu optimizasyon yaklaşımı lojistik hizmet üreten ekiplerimizin sinerjik bir platform yaratmak için firmanızın üretim, satınalma departmanları ile koordineli çalışması anlamına gelmektedir.
 
Bu iyileştirmenin ilk adımı satınalma departmanınızla birlikte geliştireceğimiz stratejidir. Bu strateji ile tedarikçilerinizin stoklarından sizin stoklarınıza kadar topyekün iyileştirme sağlanacaktır. Gelecek ürünün ne zaman, ne kadar hangi tedarikçinizden alınacağı, nasıl taşınacağının planlandığı bu iyileştirme döngüsü, tedarikçilerle de ortak hareket etmek anlamına gelmektedir. Bu kapsamda online stok yönetimi, tedarik sürelerinin kısaltılarak emniyet stoklarının küçültülmesi bu hizmet altında ele alınacak ve firmanıza sunulacaktır.
 
İkinci iyileştirme noktası da, hangi bölgede, şehirde ne kadar satış yapılacağının tahminsel olarak belirlenmesi ve bölgesel stok miktarlarının, ana depo stok seviyesinin belirlenmesi olacaktır. Bu kapsamda üretim planlama ve satış departmanlarınızla müşteri hizmet düzeyini yüksek tutmak adına bir planlama dögüsü yaratılacaktır.
YEDİTEPE LOJISTIK LTD. ŞTİ. Stok Maliyetlerini İyileştirme YEDİTEPE LOJISTIK LTD. ŞTİ.,Stok, Yönetimi, ve, Planlama,Envanter, durduğu, yerde, işletmelere, para, kazandırmıyorsa, ihtiyaç, fazlasının, depolarda, kalması, maliyet, unsurundan, başka, bir, anlama, gelmemektedir, Bu, maliyet, rekabetinizde, nakit, akışınızda, problem, yaratmakta, ve, işletme, üzerindeki, risklerde, artışa, ne YEDİTEPE LOJISTIK LTD. ŞTİ. Stok Yönetimi ve Planlama Envanter durduğu yerde işletmelere para kazandırmıyorsa ihtiyaç fazlasının depolarda kalması maliyet unsurundan başka bir anlama gelmemektedir Bu maliyet rekabetinizde nakit akışınızda problem yaratmakta ve işletme üzerindeki risklerde artışa ne